لیگ دسته سوم کشور هفته هفدهم:

پرسپولیس قائمشهربا شکست دادن مختومقلی فراغی صدرنشین شد

قائم-اسپرت:تیم فوتبال پرسپولیس قائمشهر میزبان هفته هفدهم مسابقات لیگ دسته سوم کشور عصر امروز شنبه نهم بهمن در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهردرمقابل تیم مختومقلی فراغی با نتیجه سه بر یک دست یافت، و در صدر جدول قرار گرفت. 

گزارش بازی در ادامه مطلب

تیم فوتبال پرسپولیس از همان دقیقه اولیه به سمت دروازه تیم حریف هجومی شروع کرد حتی مهاجمان این تیم می توانستند چهار گل در نیمه اول به ثمر برسانند بخصوص صابر مقیی در نیمه اول به تنهایی می توانست دو گل بزند که متاسفانه خراب کرد در کمال ناباوری این تیم مختومقلی فراغی اولین گل بازی را در دقیقه 45درون دروازه پرسپولیس جای داد با هم نتیجه یک بر صفر دو تیم به رختکن رفتند.

سرمربی پرسپولیس در رختکن نقطه ضعف و قوت تیم حریف را تشریح کرد و مثل نیمه اول بازیکنان پرسپولیس هجومی این بار با شناخت نقطه ضعف حریف از همان جا در دقیقه 70 توسط عباس طاهری بازی را به تساوی کشیدند.

 تیم حریف از این لحظه به لاک دفاعی فرو رفتند تا حداقل یک امتیاز از این بازی بگیرند.

 با گل اول پرسپولیس بازیکنان این تیم با روحیه بهتری سوار بر بازی شدند حملات گسترده و در دقیقه 75 گل دوم توسط مهدی فولادی درون دروازه حریف جای دادند.

بعد گل دوم پرسپولیس تیم مختومقلی فراغی از لاک دفاع بیرون آمد برای جبران گل و رسیدن به یک امتیاز اما این بازیکنان پرسپولیس بودند برای فرار از رقبها و تفاضل گل بیشتر از چپ و راست حملات گسترده انجام دادند در دقیقه 85 گل سوم توسط صابر مقیمی آب سردی روی مربیان مختومقلی فراغی ریختند و خودشان را به صدر جدول بردند

تیم فوتبال پرسپولیس قائمشهر با پیروزی امروز خود 30 امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت .

دیدار تیم های بهشهر و نفت محمود آباد به تساوی کشیده شد.بهشهر با 28 امتیاز در مکان دوم جدول قرار دارد 

نوشته شده در تاریخ شنبه نهم بهمن 1389    | توسط:    | طبقه بندی: پرسپولیس +لیگ سه،     | نظرات()