دیدار تدارکاتی :

پیروزی صنعت ساری درمقابل دسته سومی پیام بابل با یار دوازدهم

قائم-اسپرت:دیدار دوستانه تیم های صنعت ساری و پیام بابل امروز با شکست دو بر یک تیم پیام بابل پایان یافت.

گزارش کامل در ..... ادامه مطلب

 

عصر امروز چهارشنبه سیزدهم بهمن در زمین ورزشی روستای تیرکلای ساری در یک دیدار دوستانه دو تیم فوتبال صنعت ساری و پیام بابل با بیش از هشتاد تماشاگر به میدان رفتند. تیم فوتبال صنعت ساری با لطف یار دوازدهم قاضی میدان با نتیجه دو بر یک تیم بابلی را شکست داد.

گل اول پیام در دقیقه 8 بازی :شاگردان محمدقربانیان با یک بازی هجومی و حساب شده در دقیقه 8 بازی اولین گل را وارد دروازه صنعت کردند، تا حساب دست کارسر مربی صنعت بیاد این تیم فراتر از لیگ دسته سوم بازی می کند.

یک پنالتی صد درصد برای پیام بابل گرفته نشد: درحدود دقیقه سی  بازی یکی از بازیکنان پیام بابل در محوطه هجده قدم صنعت توسط یکی از بازیکنان این تیم سرنگون می شود،همگان منتظر سوت داور به اعلام پنالتی هستند در کمال ناباوری قاضی میدان به راحتی از این صحنه چشم پوشی می کند و ادامه بازی می دهد.

گل دوم سالم پیام توسط داوروسط افساید یا خطا اعلام شد!: تا دقیقه 40 بازی بخوبی بازیکنان پیام از یک گل بدست آمده حفظ کردند، حتی تا دقیقه40 که یک بر صفر جلو بودند، گل دوم را زدند توسط داوروسط مشخص نشده بود خطا یا افساید گرفته شد،مردود اعلام شد نکته جالب این بود کمک  داور در این صحنه پرچم نزده بود.

گل اول صنعت در دقیقه 40 بازی یک پنالتی بادآورده:تیم فوتبال صنعت ساری در بازی امروز بجز دوگل که به لطف داور زد چیزی برای گفتن نداشت زیر حملات تیم پیام قرار داشت گل اول صنعت درست نزدیکی خط هجده قدم یکی از بازیکنان صنعت بدون برخورد پیام شاید به دلیل خراب بودن زمین به زمین افتاد داور وسط یک پنالتی بادآورده به سود صنعت سوت می زند حتی تماشاگران صنعت از گرفتن این پنالتی تعجب کردن پنالتی توسط یکی از بازیکن صنعت زده و تبدیل به گل می شود با این گل دو تیم یک بر یک مساوی شدند.

گل دوم صنعت باز به لطف داور اینبار بازیکن سه متر داخل آفساید: دقیقه 44 بازی یکی از بازیکنان تیم صنعت سه متر داخل آفساید قرار داشت حتی توسط کمک داور پرچم زده شد قاضی میدان با دیدن پرچم کمک ادامه بازی می دهد و گل دوم تیم صنعت ساری درون دروازه تیم پیام بابل قرار می گیرد،بعد گل دوم پیام با اعتراض مربیان و بازیکنان به داورچرا شما با دیدن بالا بودن پرچم کمک داور ادامه بازی را دادید و... حرفها زیاد پیش آمد در این لحظه سه دقیقه بازی متوقف شد حتی بازیکنان پیام در حال بیرون آمدن از مستطیل سبز بودند که مدیرعامل پیام در این بازی حضور داشت آنها را منصرف کرد و آنها را به ادامه بازی فرا خواند.

ابرهیم اسدی بازیکن جدید صنعت در نیمه دوم در ترکیب صنعت ساری قرار گرفت.

گل سوم صنعت واز سوی داور مردود اعلام شد:نیمه دوم تیم فوتبال صنعت حدود دقیقه هفتاد یک گل افساید مثل نیمه اول درون دروازه تیم پیام قرار داد اینبار باتعجب همگان چرا داور گل نگرفت آفساید اعلام کرد واین گل را مردود اعلام کرد.

تیم فوتبال پیام بابل در نیمه دوم از بازیکنان ذخیره وامید استفاده کرد.حتی دروازه بان فیکس پیام در این دیدار در ترکیب قرار نداشت.

در پایان بازی با همان سه گل نیمه اول دو بریک به نفع تیم صنعت ساری تمام شد.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه سیزدهم بهمن 1389    | توسط:    | طبقه بندی: اخبارلیگ یک،     | نظرات()