در آستانه بازی حساس نساجی در مقابل داماش درود شنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

گل محمدی سرمربی نساجی مازندران:

باید پیروز میدان شویم تا از كورس قهرمانی نسبت به دیگر حریفان عقب نمانیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: بازیكنان باید هوشیار باشند و نباید به‌راحتی امتیازات خانگی را دست بدهند.

مصاحبه کامل در ادامه مطلب

یحیی گل محمدی امروز درباره بازی آینده تیمش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری افزود: در مقابل تیم داماش دورود بازی سختی در قائمشهر داریم كه نباید به هیچ عنوان این تیم را دست كم بگیریم.
گل محمدی گفت: باتوجه به اینكه در بازی رفت در برابر این تیم شكست را پذیرا شدیم.
وی افزود: در این مسابقه با جبران شكست قبلی باید حتما پیروز میدان باشیم تا از كورس قهرمانی نسبت به دیگر حریفان عقب نمانیم.
سرمربی نساجی قائمشهر در ادامه تصریح كرد: بازیكنان هم‌اكنون در آمادگی كامل به سر می‌برند، مشكل خاصی نیست و تیم نساجی با حمایت پرشور تماشاگران می‌تواند حتی با گل‌های بیشتری تیم داماش دورود را با شكست بدرقه كنیم.
وی افزود: تیم نساجی از سرمایه گرانبها و یار دوازدهم همچون تماشاگران و هوادران بهره‌مند است كه دیگر تیم‌ها از این سرمایه بهره‌مند نیستند و اگر هم باشند به اندازه تیم نساجی نیستند.
گل محمدی گفت: حضور تماشاگران زیاد می‌تواند در ورزشگاه برای تیم‌های مهمان اضطراب و ترس ایجاد كند كه همین امر یك امتیاز در بازی‌های خانگی برای تیم نساجی است كه با حمایت پرشور و تشویق آنان می‌توانیم پیروز باشیم.
وی افزود: البته نباید به هیچ عنوان تیم داماش دورود را ضعیف قلمداد كنیم زیرا این تیم امسال با جذب بازیكنان خوب نتایج خوبی كسب كرده و به‌عنوان یكی از مدعیان لیگ برای صعود به لیگ برتر تلاش می‌كند.
به گزارش فارس، از هفته پانزدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته یك باشگاه‌های كشور عصر شنبه شانزدهم بهمن از ساعت 14 در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم داماش دورود است.
تیم نساجی هم اكنون با 21 امتیاز در رده پنجم جدول در گروه دوم این مسابقات قرار دارد.

خبر گزاری فارس

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه چهاردهم بهمن 1389    | توسط:    | طبقه بندی: مصاحبه ،     | نظرات()