دانیل دروازه بان برزیلی امروز در ساروکلا :

با سرود قهرمانی نساجی واشک ریزان خدا حافظی کرد

(دانیل یک حسن بسیار خوبی داشت این بود با پا یا با دست هر نقطه که می خواست توپ همان جا فرود می آمد)

قائم-اسپرت :دیدارهای تیم های فوتبال نساجی مازندران و داماش دورود قرار بود امروز ساعت 14 در ورزشگاه شهید وطنی برگزار شود که به دلیل نامساعد بودن زمین چمن ورزشگاه به خاطربارندگی های اخیر لغوشد. به همین منظور گل محمدی سرمربی نساجی ساعت 12 امروز تمرین را در زمین ورزشی ساروکلا برپا کرد. 

***حلقه اتحاد برای صعود به لیگ برتر بین مدیرعامل ،کادرفنی و بازیکان نساجی مازندران  ساعت 12 امروز در ساروکلا بسته شد.

***تمرین امروز نساجی مصادف شد با خداحافظی دانیل دروازه بان خارجی این تیم که امروز در ساروکلا انجام شد.

گزارش کامل به ادامه مطلب

***ساعت 11:30 دقیقه هر کدام از بازیکان با توپ شوت از راه دور کوتاه انفرای و چند نفری بدنهای خودشان قبل از اغاز تمرین رسمی انجام دادند.

***ساعت 12 تمرین یه صورت رسمی پیدا کرد گل محمدی و بازیکان در وسط زمین حلقه زدند. سرمربی دقایقی برای بازیکنان به صحبت پرداخت دقیقا درانتها صحبتهای سرمربی بود مدیر عامل آذری و قاضی به زمین ورزشی ساروکلا آمدند.سعید آذری به سمت حلقه بازیکنان رفت و بعد پایان صحبت سرمربی مدیر عامل ،کادرفنی و بازیکنان حلقه اتحاد را کوچکتر کردند.سه بار کلمه یا زهرا را همه گی باصدای خیلی بلند گفتند.از آنطرف امروز تماشاگران زیادی نسبت به روزهای گذشته بیشتر حضور داشتند با دیدن این صحنه به مدت 3 دقیقه به تشویق آنها پرداختند. 

***دانیل دروازه بان برزیلی نساجی با چشمان اشک ریزان ساروکلا را ترک کرد: دانیل دروازه بان برزیلی به همراه یک راننده تاکس که به زیان دانیل آشنایی داشت به زمین ساروکلا آمدند این راننده صحبتهای دانیل را ترجمه می کرد.دانیل به نزد تماشاگران رفت و با صدای گرفته گفت باور کنید.پسر من مریض می باشد شرمنده هستم بیشتر از این نمی توانم در این ابنجا حضور داشته باشم.بعد صحبتهای اولیه به زیان خودش شمرده شمرده له له له ی نساجی قهرمان میشه و..  حالا حاضرین متوجه شدند.دراین لحظه مترجم گفت دانیل دوست داره در اخرین حضور خودش این سرود  نساجی قهرمان میشه خدا می دانه که حق شه را اجرا کنید. نکته جالب این بود خود دانیل به میان تماشاگران رفت در این لحظه با شور حال خاصی هم دست می زد و زیر لب شمرده شمرده سرود نساجی را زمزمه می کرد. در حین خواندن این سرود اشکهای دانیل جاری شد و لیدرهای نساجی حجت و وحید متوجه قضیه شدن دانیل را از انجا دور کردند. دانیل آخرین خداحافظی را با دروازه بانان  در یک گوشه زمین زیر نظر مربی مشغول تمرین بودند انجام داد در این لحظه دلمیر به نزد دانیل آمد و بعد صحیت کردن همدیگر را آغوش کشیدند دانیل با اشک ریزان ساروکلا را ترک کرد.گفته می شود یکسری کارهای اداری دانیل تا روز دوشنبه انجام می شود و روز سه شنبه ایران را ترک می کند.

 ***بعد صحبتهای اولیه سرمربی و حلقه اتحاد به دستور گل محمدی سرمربی بازیکنان به دو تیم تشکیل شدند و رویروی هم فوتبال بازی کردند.

 

***دیوید ویکریوم بازیکن جدید نساجی  در ترکیب اصلی قرار گرفت و امروز یک گل به ثمر رساند.

***رضا یادگاری دروازه بان جدید امروز دقایقی درون دروازه قرار گرفت اولین گل را از حامد حاجتی دریافت کرد.

***تماشاگران حدود80 نفر حضور داشتند.

***سرمربی گل محمدی به بازیکنان روز دوشنبه را استراحت داد. از روز سه شنبه تمرین نساحی  از سرگرفته می شود.

***فردا قرار است پروند بدرا جاکیته بررسی شود.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه هفدهم بهمن 1389    | توسط:    | طبقه بندی: اخبار نساجی،     | نظرات()