نساجی در دور برگشت لیگ دسته اول را خوب شروع نكرد تا از جمع صدرنشینان فاصله بگیرد. یحیی گل‌محمدی سرمربی قائم‌شهری‌ها می‌خواهد در بازی با داماش دورود در خانه جبران مافات كند تا دوباره امید به صعود را در نزد هواداران و بازیكنانش زنده كند. فاصله آنها با صدرنشین به 5 امتیاز رسیده و این بازی می‌تواند فاصله آنها را كم كند تا دوباره مدعی شوند.

داماش حریف سرسختی است؛ چه رشتی باشد چه لری

 گل محمدی:‌ نیم فصل دوم نساجی متفاوت‌تری می‌بینید 


***نساجی به یكباره روی سیرنزولی افتاد؟


خب هر تیمی یك دوران اوج دارد و یك دوران افت. متاسفانه دوران افت ما همزمان با پایان نیم‌فصل بود و كمی از آن وضعیت خوبمان خارج شدیم ولی مطمئنا دوباره به همان تیم ابتدای فصل تبدیل می‌شویم تا یكی از مدعیان صعود باشیم.

مصاحبه کامل در ادامه مطلب


***علت این افت چیست؟
ببینید ما در یك سری از نقاط زمین دچار ضعف بودیم ولی با توجه به تعطیلات نیم‌فصل و تمریناتی كه داشتیم و همین‌طور بازیكنانی كه جذب كردیم این نقاط ضعف برطرف شد و در حال حاضر تیم آماده‌ای داریم.

***اما شما 2 بازیكن خط حمله خودتان را به راحتی از دست دادید.‌


به راحتی از دست ندادیم. ما اگر دو بازیكن را به تیم‌های دیگر دادیم در عوض چند بازیكن خوب خارجی و ایرانی در خطوط حمله و هافبك جذب كردیم و با توجه به جذب این بازیكنان دیگر مشكلی نخواهیم داشت. شما مطمئن باشید در نیم فصل دوم نساجی متفاوتی را خواهید دید.

***یعنی بازی با داماش را می‌برید؟‌

این یك بازی خانگی است و باید هر طور شده 3 امتیاز آن را بگیریم. هدف ما برگشت دوباره به جمع صدرنشینان و صعود به لیگ برتر است. برای همین نباید امتیازات خانگی را از دست بدهیم.

***فقط بازی‌های خانگی را باید ببرید؟


منظور من این نیست كه فقط خانگی بلكه منظورم این است كه در خانه به هیچ وجه نباید امتیاز از دست بدهیم. تیمی كه می‌خواهد قهرمان شود برایش بیرون و داخل خانه نباید فرقی داشته باشد. بلكه باید همه بازی‌ها را ببرد. اما بازی‌های خانگی شرایطش فرق می‌كند شما وقتی درخانه راحت امتیاز از دست بدهید دیگر در بیرون خانه روی شما حساب باز نمی‌كنند.

***بازی با ابومسلم را چرا باختید؟‌


ابومسلم 15 دقیقه اول بازی فقط و فقط یك موقعیت به دست آورد. آنهم موقعیت 20درصدی كه از آن گل ساخت سپس دیگر هیچ چیز از تیم مشهدی ندیدیم. البته باید بگویم آنها پس از گل یك دفاع چند لایه تشكیل دادند و از تك گل خود محافظت كردند و در مقابل بازیكنان ما فرصت‌هایی را كه خلق كردند یكی پس از دیگری از دست دادند. در این بین نباید از زمین خراب تختی هم غافل شویم چرا كه خیلی روی بازی ما تاثیر گذاشت. اصلا نمی‌شد در این ورزشگاه توپ را روی زمین دواند.

***از داماش چقدر شناخت دارید آیا این تیم را شكست می‌دهید؟‌با توجه به اینكه شما در دیدار رفت بازی برده را در دقایق پایانی باختید.


داماش تیم خوبی است كه از مربیان خوب‌تری بهره می‌برد. آنها فوتبال را خوب بازی می‌كند خصوصا اینكه در شهرشان برای هر تیمی دردسرساز می‌شوند. بازی با آنها در قائم‌شهر هم سخت است ولی از آنجایی كه نیاز مبرمی به 3 امتیاز داریم فقط و فقط برای شكست آنها به میدان می‌رویم. البته می‌خواهیم شكست دور رفت را نیز جبران كنیم. این 3 امتیاز می‌تواند ما را دوباره به جمع مدعیان بازگرداند

گل

نوشته شده در تاریخ شنبه شانزدهم بهمن 1389    | توسط:    | طبقه بندی: مصاحبه ،     | نظرات()