دیدار تدارکاتی امروز :

نساجی مازندران به سختی نفت محمودآباد دسته سومی را شکست داد
صحنه گل به ثمر رسیده امروز توسط فرید کریمی دقیقه 80قائم-اسپرت:تیم فوتبال نساجی مازندران امروز در یک دیدار تدارکاتی با یک گل نفت محمود آباد را شکست داد.

گزارش کامل به ادامه مطلب

امروز سه شنبه نوزدهم بهمن ساعت 13 در زمین ورزشی شهدا ساروکلا یک دیدار تدارکاتی بین تیمهای نساجی دسته اولی و نفت محمود آباد دسته سومی به میدان رفتند. در این دیدارنساجی به سختی توانست با گل دقیقه 80 توسط فرید کریمی نفت محمود آباد را شکست داد.

*** نساجی امروز به دو ترکیب 11 نفره به میدان رفت
 
ترکیب نساجی در نیمه نخست: مهرداد طهماسبی(30: سعید ابراهیم پور)، دلمیر بایا، مجید هوتن، تورج رجایی، حامد شیری، محمد آرام طبع، میلاد کامل، بابک رضی، دیوید ویریکوم، حامد حاجتی، آشیل
ترکیب نیمه دوم :
سعید ابراهیم پور(رضا یادگاری)، محسن رحیمی، عماد قاسمی، رضوان گران، فرید کریمی، محسن پورحاجی، قاسم پوراسدالله، سیدمهدی حسینی، علی قربانی، مصطفی نوربخش و محسن صلحجو (دقیقه 85 علی علیپور به جای صلحجو به میدان آمد)

***سعید ابراهیم پور از دیگر دروازه بانان بیشتر درون دروازه ایستاد و در نیمه دوم 2 توپ صد در صد گل را به خوبی دفع کرد.

****سعید آذری مدیرعامل ،قاضی مدیر اجرایی و دبیر اسماعیلی از نزدیک شاهد بازی بودند .

***بدرا جاکیته بازیکن از لیست جدا شده نساجی در ساروکلا حضور داشت گفته می شود فردا چهارشنبه به شکایت این بازیکن بررسی می شود (باشگاه نساجی هم از دست این بازیکن شکایت کرد)

***حدود 100 تماشاگر حضور در این بازی  داشتند.

***از لیدرها فقط وحیدلیدر حضور داشت از تشوق خبری نبود،تماشاگران فقط دوبار دست زدند یک برای سعید ابراهیم پور به خاطر یک توپ تک به تک را به خوبی از بازیکن نفت دفع کرد و دومی گل فرید کریمی

***نکته جالب و.. این بود در دقیقه65 بازی تا پایان بازی سرمربی یحیی گل محمدی نشسته بر روی سکوبتنی کوتاه که دور زمین وجود داشت نشسته بود (با اعصاب راحت بی خیال بازی!!! )آنطرف سرمربی نفت محمود آباد با فریاد های بلند بازیکنان را راهنمایی می کرد نباید از حق گذشت نفت محمود آباد دراین دیدار خوب بازی کرد بخصوص در نیمه دوم می توانست کم کم دوگل بزند با بی دقتی مهاجمان و خوش شانسی رضایادگاری وسعید ابراهیم پور دروازه بانان نساجی این توپها به اوت رفت.

***سرمربی نساجی مازندران و نفت محمود آباد دوست و همبازی در تیم فوبتال خزر محمود آباد بودند.(سرمربی نفت محمودآباد سه سال از گل محمدی بزرگتر می باشد.)

***تمرین فردا نساجی ساعت 14 در زمین ورزشی ساروکلا برگزار می شود.

*** امروز از بازیکن جدید محسن صلحجو چیزی خاصی ندیدم.

***گزارش تصویری این بازی ساعتی دیگر

نوشته شده در تاریخ سه شنبه نوزدهم بهمن 1389    | توسط:    | طبقه بندی: گزارش آنلاین، گزارش بازی +تمرین،     | نظرات()