سرمربی طبرستان صنعت ساری گفت: صنعت ساری برای پیروزی لحظه‌شماری می‌كند.


نادر دست‌نشان امروز با اشاره به بازی این هفته در مقابل سپیدرود رشت افزود: با توجه به تمرینات خوب بازیكنان مطمئنا در این هفته پیروز میدان هستیم.

گزارش کامل در ادامه مطلب


سرمربی طبرستان صنعت ساری خاطرنشان كرد: پس از تساوی در برابر آلومینیوم هرمزگان بازیكنانم در آمادگی بدنی كافی بسر می‌برند و همگی متحدالشكل برای پیروزی لحظه‌شماری می‌كنند.
دست‌نشان تصریح كرد: در این مسابقه بازیكن محروم یا مصدوم نداریم و تمام آنان آماده بازی با نماینده رشت هستند.
وی در ادامه گفت: اگر بازیكنان بخواهند پیروزی در این دیدار دور از دسترس نیست زیرا تیم ما در حال حاضر با توجه به تمرینات فشرده‌ای را كه پشت سر گذاشته می‌تواند به‌راحتی برنده از میدان خارج از خانه بیرون بیاید.
سرمربی صنعت ساری افزود: تیم در وضعیت بسیار خوبی بسر می‌برد مشكل خاصی نیست و بازیكنان و كادر فنی با دریافت مبلغی از مطالبات خود در حال حاضر روحیه و انگیزه بسیار خوبی دارند.
وی در پایان درباره تیم سپید رود رشت خاطرنشان كرد: این تیم یكی از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین تیم‌های لیگ در كشور است كه از بازیكنان و كادر فنی خوبی بهره می‌برد ولی در طرف دیگر تیم صنعت هم می‌خواهد برنده بازی باشد تا از دیگر مدعیان عقب نماند.
به گزارش فارس، تیم طبرستان صنعت ساری از هفته شانزدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته یك باشگاه‌های كشور عصر یكشنبه 24 در ورزشگاه سردار جنگل رشت مهمان سپیدرود رشت است.
تیم صنعت ساری هم اكنون با 18 امتیاز در رده هشتم جدول گروه دوم این مسابقات جای دارد.
 
فارس

نوشته شده در تاریخ شنبه بیست و سوم بهمن 1389    | توسط:    | طبقه بندی: اخبارلیگ یک،     | نظرات()